Arsenali gjen zëvendësuesin e Sanchezit, është sulmuesi i talentuar i Boca Juniors
Ylli kilian Alexis Sanchez shihet gjithmonë e më shumë drejt largimit nga Arsenali, teksa ofertat nga Manchester City nuk mungojnë.

Më në fund drejtuesit e klubit londinez duan të gjejnë një zëvendësues për kilianin.

Cristian Pavoni mendohet se do të jetë zëvendësuesi i 29-vjeçarit.

Për sulmuesin e Boca Juniors, janë gati 30 milionë euro, dhe tekniku francez, Arsene Wenger kërkon ta ketë sa më shpejt në ekip sulmuesin 21-vjeçar. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2018, ora 20:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori