Arsenali i dashuruar pas Saul Niguezit
Arsenali ka arritur në gjysmëfinale të Ligës së Evropës, ku do të përballen me Atletico Madrid.

Dhe është pikërsiht Atletico e cila zotëron kartonin e lojtarit që preferon më së shumti Wenger, Saul. Sipas lajmeve të fundit që vijnë nga Anglia, Arsenali do të tentojë transferimin e Saul gjatë afatit kalimtar të verës.

Por duket se ky mision do të jetë i pamundur për Topçinjtë, pasi Saul ka një kontratë të gjatë me Atletico Madridin deri në verën e vitit 2026. Klauzola e tij është 150 milionë euro. /albeu.com/
Shtuar më 14/04/2018, ora 13:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori