Arsenali kërkon të bëjë pazar në Serinë A, synon dy yje
Pëlqej
Arsenali po vuan për të tretin vit radhazi pjesmarrjen në Ligën e Kampioneve.

Edhe pse këtë sezon në krye erdhi Unay Emery ai ende nuk po i siguron një vend në zonë "Champions" për sezonin e ardhshëm.

Për këtë arsye drejtuesit e Arsenalit po mendojnë që tani për të përforcuar skuadërn për sezonin e ardhshëm duke bërë pazarItali.

Topcijnë synonjnë të afrojnë Suson i cili luan tek Milani. Madje shefi ekzekutiv i klubit Raul Sanllehi, kishte udhëtuar të dielën për në Itali, ku ka shikuar për së afërmi ndeshjen mes Milanit dhe Cagliarit.

Ndërkohë nuk ngelet pas as ylli i Cargliarit Nico Barrella i cili ishte një nga më të kërkuarit në merkaton e janarit, ku Chelsea ishte pranë mesfushorit por dështoi në orët e fundit transferimi i tij në londër. /albeu.com.


Shtuar më 12/02/2019, ora 13:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori