Arsenali nuk po gjen qetësi, kërkon të rikthejë Wenger
Largimi i Arsen Wenger fillimisht u duk se i hapi rrugë më në fund një fryme te re e cila do ti sillte trofe Arsenalit pas shumë vitesh. Gjendja e Arsenal thjesht dhe vetëm u përkeqësua me Emery që e zëvendësoi e më pas u shkarkua për mungesë rezultatesh dhe tani me Mikel Arteta e cili është "lidhur" ngushte me barazimet.

Sipas "Mirror", Arsenal është në bisedime për të rikthyer në stol, Wenger, madje raportohet se janë kryer disa bisedime mes palëve.

Wenger aktualisht është duke punuar për FIFA-s një punë që si pas tij e bën mjaft të lumtur. /albeu.com/

Shtuar më 08/02/2020, ora 08:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori