Arsenali optimist për rinovimin e Ozilit
Sipas London Evening Standard, për ozilin ekziston besimi se gjermani do të rinovojë.

Ish-ylli i Real Madridit është i lumtur në Emirates dhe me ardhjen e Henrikh Mkhitaryan dhe atë të mundshme te Pierre-Emerick Aubameyang, ai beson te projekti i Topçinjve.

Për Ozilin janë të interesuara vazhdimisht edhe Juventusi e Manchester Unitedi./albeu.com/
Shtuar më 24/01/2018, ora 09:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori