Arsenali refuzon një tjetër ofertë për Fabregas
Arsenali po këmbëngul se nuk do e lejojë largimin e Fabregasit nëse Barcelona nuk paguan 40 milion euro.Barcelona e kërkon me ngulm mesfushorin spanjoll të Arsenalit.

Arsenali tani ka refuzuar edhe zyrtarisht ofertën e Barcelonës për mesfushorin Cesc Fabregasin që kësaj rradhe ishte 35 milion euro.

Edhe kryetari i Arsenalit,Stan Kroenke është kthyer në Londër për të diskutuar çështjen e Cesc i cili dje stërviti me Arsenalin dhe duket se nesër do luajë kundër Benficas. /albeu.com/
Shtuar më 05/08/2011, ora 16:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori