Arsenali shfaq interes për de Ligt
Arsenali ka shfaqur interes për mbrojtësin e Ajaxit, Matthijs de Ligt.

Siç raporton "Mundo Deportivo", Top-çinjtë kërkojnë 19-vjeçarin i cili po shkëlqen me Ajaxin.

Klubet e interesuara për de Ligt janë: Juventus, Barcelona, Manchester City dhe Chelsa. /albeu.com/
Shtuar më 18/02/2019, ora 18:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori