Arsenali turpërohet në fushë, Sanchez ia plas të qeshurës (FOTO)
Arsenali është mposhtur 5-1 në takimin e kthimit të 1/8-ve të Champions League kundër Bayern Munchen. Gjermanët u kualifikuan për më tej falë suksesit me shifrat e përgjithshme 10-2.

Dozën mbrëmjes negativ e ia shtoi dhe Alexis Sanchez, jo vetëm që nuk është mërzitur, por ka nisur edhe të qeshë në stol pasi u zëvendësua nga Perez në minutën e 72′.

Sulmuesi i Arsenalit kapet nga telekamerat e stadiumit duke i thënë diçka portierit Peter Cech, vendos dorën në fytyrë dhe më pas qesh…

Shtuar më 08/03/2017, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori