Arsyeja pse Ronaldo nuk goditi penallti kundër Kilit
Ylli i Real Madridit ka qenë në qendër të kritikave për mosshpejtimin e marrjes së penalltis së parë.

Ricardo Quaresma u ngrit për të marrë të parën përpara se të ndalet nga një Bravo në fenomenal, i cili vazhdoi të parandalonte Joao Moutinho dhe Nani nga goditjet nga pika e bardhë.

Sikur kombëtarja e tij të tregohej e suksesshme njëlloj si Kilianët, atëherë CR7 do të godiste 11- metërshin që do mund të kualifikohet Portugalinë në finale. / albeu.com /
Shtuar më 30/06/2017, ora 19:07

Warning: include_once(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: include_once(): Failed opening '/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/incl/cache.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 2

Warning: file(/home/admin/web/albeu.com/public_html/a/vPanel/tmp/reklame_lajme.txt): failed to open stream: No such file or directory in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 4

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/admin/web/albeu.com/public_html/vPanel/vmod_reklama/pergatit_cache.php on line 6
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori