Arthur: Neymar më mbushi mendjen që të shkoja në Barcelonë
Pëlqej
Arthur ka treguar sesi bashkatdhetari i tij, Neymar, e kishte shtyrë t’i bashkohej klubit të Barcelonë.

“Fola me Neymarin dhe ai më tha gjëra të mrekullueshme për qytetin”, tha Arthur për Mundo Deportivo.

“Më tha se jeta është spektakolare këtu.. më tregoi vetëm gjëra të mira dhe se mendoi se do të më pëlqente këtu”, deklaroi ai. /albeu.com/
Shtuar më 18/07/2018, ora 17:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori