As kjo ofertë e Realit nuk tundoi Neymarin!
Neymar
Publikohen detaje të çuditshme pas transferimit të Neymar tek Barcelona. Sipas këtyre informacioneve, për të kaluar te Barcelona, Neymar ka refuzuar ofertën dy herë më të lartë të Real Madridit.

Barcelona i ka ofruar Neymarit 30 milion dhe Santosit 28 milion dhe me një shumë totale prej 58 milion eurove ka arritur t'a transferojë atë ndërsa oferta e Real Madridit ka qenë në vlerë prej 125 milion euro, por as kjo s'ka mjaftuar për t'a bind atë që të kalojë Galaktikët. /albeu.com/
Shtuar më 27/05/2013, ora 19:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori