AS: United gjen akordin me Cuadradon
Sipas së përditshmes spanjolle "AS", mesfushori i Fiorentinës, Juan Kuadrado do të jetë futbollist i Manchester United duke filluar nga sezoni i ardhshëm.

Lojtari i ka shprehur klubit "Viola" vullnetin për t’u larguar dhe mësohet se në javën e ardhshme "Djajtë e Kuq" do t’i prezantojnë një ofertë prej 40 milionë eurosh klubit të Serie A për të siguruar shërbimet e mesfushorit kolumbian.

Për Cuadradon interesohet edhe Barcelona. /albeu.com/Shtuar më 12/08/2014, ora 15:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori