Asamoah fillon negociatat me Interin, Juventus nuk ia ofron rinovimin
Kwadwo Asamoah i ka thënë po Interit, me një kontratë prej tri vitesh. Juventus nuk i ka ofruar rinovimin dhe ai ka filluar të mendojë për të ardhmen.

Sipas Corriere dello Sport ai ka arritur marrëveshje me Nerazzurrët. Gazeta beson se kontrata e tij është valide për vite dhe me një pagë prej 3 milionë euro.

Asamoha ka qenë pjesë e Juventusit që nga viti 2012, ku ka fituar gjithçka brenda këtyre viteve në futbollin italian./albeu.com/
Shtuar më 03/03/2018, ora 09:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori