Asensio nuk i lë supergolat as në stërvitje (VIDEO)
Marco Asensio gjatë ditës së djeshme ka vazhduar me procesin e rikuperimit nga dëmtimi dhe mund të jetë gati për ndeshjen e nesërme ndaj Athletic Bilbaos në San Mames.

Mesfushori Madrilen i cili po kalon nëpër një sezon fantastik me Madrilenët, ka shënuar disa gola spektakolar në këtë sezon me disa goditje jashtëzakonisht të fuqishme, përcjell Albeu.com.

Madje këta gola të bukur, Asensio po i praktikon edhe në stërvitje. Spanjolli derisa po kryente një stërvitje rikuperuese në ditën e djeshme ka shënuar një gol me një goditjefuqishme e cila futet në portë përmes shtyllës. /albeu.com/
Shtuar më 01/12/2017, ora 14:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori