Asensio te Interi? Shikoni çfarë thotë agjenti i lojtarit
Marco Asensio është i nderuar për interesimin e Interit, mirëpo ai ka thënë se nuk mendon largimin nga Real Madridi.

“Marco është i nderuar nga interesimi i një klubi si Interi”, ka thënë agjenti i lojtarit.

“Nuk e di nëse është e vërtetë ose jo, por për momentin lojtari nuk mendon largimin nga Real Madridi”.

Asensio deri më tani ka shënuar katër gola dhe ka bërë pesë asistime në të gjitha garat e këtij stinori.
Shtuar më 23/12/2018, ora 19:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori