Asensios nuk i ecën mirë procesi i depilimit të këmbëve, humbet sfidën ndaj APOELI-it
Pëlqej
Real Madridi do të presë sot në mbrëmje në “Santiago Bernabeu”, APOEL Nikosian në sfidën e parë të grupeve të Ligës së Kampionëve.

Në takimin e sotëm madrilenët duhet të bëjnë pa yllin e ri të skuadrës Marko Asesensio, i cili do të mungojë pas një infeksioni në këmbë gjatë depilimit.

21-vjeçarit i duhet të qëndrojë pushimpakën 3 ose 4 ditë që ai të vrapojë sërish pa pasur dhimbje.

Asensio ishte ndër lojtarët më në formë të momentit te madrilenët, drejtuesit shpresojnë që ai të rikthehet sa më shpejt dhe me formën që gëzonte së fundmi. /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2017, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori