Asnjë futbollist i Real Madridit në formacionin më të mirë të sezonit (FOTO LAJM)

Faqja e njohur futbollistike Goal ka zgjedhur formacionin më të mirë të vitit në elitën e futbollit në Spanjë.

Në 11-she nuk ka pasur vend asnjë futbollist i Real Madridit.

Ndërsa nga kampioni Barcelona janë 4 futbollistë, Messi, Suarez, Pique dhe Alba.

Kështu duket 11-shja më e mirë sipas Goal. /albeu.com/
Shtuar më 20/05/2019, ora 23:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori