Atalanta e sigurt drejt Championsit, Gjimshiti sërish vendimtar ( VIDEO)
Atalanta duket se këtë sezon po shkon e sigurtë drejt Championsit. Bergamaskët kanë fituar 2-1 ndaj Genoas dhe tashmë e shohin veten në vendin e 3 me 65 pikë, shkruan Albeu.com.

Për vendasit në fakt golat do të vinin në pjeseën e dytë. Atalanta realizoi dy herë brenda 4 minutave me Barrow dhe me Castagne, me Gjimishitin që kontriboi në assist në golin e dytë.

Ndërkohë miqtë provuan të hynun në lojë kur Pandev relizoi në minutën e 89 po vetëm kaq pasi fitorja iu shkon vendasve që kët sezon është padyshim surpriza e Serisë A. /albeu.com/
Shtuar më 11/05/2019, ora 16:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori