Atalanta fantastike, përmbys rezultatin në vetëm 10 minuta (VIDEO)

Vetëm 10 minuta i janë dashur Atalantës për të shënuar 2 gola ndaj Fiorentinës, shkruan Albeu.com

Pas një goli të pësuar që në minutën e 3 si pasojë e një gafe të mbrojtësit, ekipi arriti të gjente forcat edhe të ndeshkonte dy here ‘vjollcët’ me Ilicicminutën e 28’ dhe për të dyfishuar me Gomez në minutën e 34’ duke e mbyllur kshu pjesën e parë në favor të sajë./albeu.com/
Shtuar më 03/03/2019, ora 18:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori