Atalanta - PSG, 45 minutat e para mbyllen me këtë rezultat (VIDEO)
Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes çerekfinale që po zhvillohet në Lisbonë mes Atalantës dhe PSG-së.

Është skuadra italiane e Atalantës që ka shkuar me epërsi 1:0 në pushimin e pjesës së parë.

Neymar në fillim të ndeshjes pati një mundësi të mirë shënimi, por gaboi para portierit.

Në minutën e 27′, Mario Pasalic i dha epërsinë 1:0 Atalantës.
Shtuar më 12/08/2020, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori