Atalanta shënon golin e 3 përballë Sassuolo dhe blindon vendin në Champions (VIDEO)

Edhe pse ndeshja nuk nisi për Atalantan pasi pësoi gol në minutën e 19’ duke u vën në rrezik një vend në Champions.

Por jo kurrsesi nuk mund ta humbisnin këtë mundësi të artë në ndeshjen e fundit. Është goleadori i skudrës Zabata ai që barazon rezultatinpjesën e parë e më pas për të shënuar edhe dy herë në pjesën e dytë me kapitenin Gomez në minutën e 53’ dhe Pasalic në të 65’. /albeu.com/

Shtuar më 26/05/2019, ora 22:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori