Atë që Bayern dhe Real e disponojnë, nuk e disponon asnjë ekip tjetër
Tani që James Rodrigues iu bashkua Bayernit të Munihut, bavarezët janë rivalët më të mëdhenj të madrilenëve ne rëpartin e mesfushës.

Madrilenët me ardhjen e Cabellos do të marrin një ajër më të freskët dhe gjithashtu Bayerni me ardhjen e Jamesit shton xhevairët e tij ën mesfushë. Mesfusha e Bayernit përbëhet nga lojtarë si :Coman, Costa, James Rodriguez, Thiago, Tolisso, Renato Sanches, Ribery, Robben, Rudy dhe Vidal, përcjell Albeu.com.

Ndërsa nga ana tjetër mbretërit qendrojën me mesfushorët: Kroos, Modriç, Isco, Casemiro, Vasques, Asensio, Cabellas, Kovaçiç dhe Llorente. Ndryshe nga çerekfinalja e edicionit të kaluar kur Real Madrid mbyti mesfushën e Bayernit nëse e njejta sfidë caktohet sërish, Real Madrid duhet të bëjë mirë planet. /albeu.com/
Shtuar më 11/07/2017, ora 17:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori