Atëherë kur u duk se Roma po e mbyllte me barazim, ngryshojnë gjërat
Roma më në fund e ka parë veten në avantazh në ndeshjen kundër Udineses.

Kryeqytetasit patën në kontrolllojën gjatë gjithë lojës por duke u treguar më shumë të mbyllur për hapsirat mbrapa. Me goditjen e 5-të në kuadrat në minutën e 70 është Cengiz Under i cili i mundëson Romës të shijojë avantazhin dhe të shpresojë për një fitore të mundhsme.

Roma me këtë fitore do të tentojë të turmbullojë dhe një herë top 4-tshen e cila është në hesape tëInterit dhe Lazios. Ndeshja e shkuar midis Romës dhe Samdoria përfundoi me fitoren e miqve./albeu.com/
Shtuar më 17/02/2018, ora 16:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori