Atl Madrid me marsh kampioni (VIDEO)
Atletico Madrid ka fituar 2-0 në shtëpi kundër Sevillas.

Los Colchoneros, që kanë edhe dy ndeshje për të rikuperuar, kryesojnë kampionatin me 41 pikë, katër më shumë se Real Madrid dhe shtatë më shumë se Barcelona.

Ndeshja u vendos nga një gol i Correas në minutën e 17-të dhe një i Saul në të 76-ën.

Shtuar më 12/01/2021, ora 23:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori