Atletico-Chelsea, çfarë shkëmbimi
Radamel Falcao te Chelsea dhe Fernando Torres te Atletico Madrid. Ky është shkëmbimi që po projektojnë dy klubet respektive për merkaton e ardhshme.

Sipas tabloidit britanik "Daily Mirror", "Los Colchoneros" janë të gatshëm ta presin krahëhapur ish sulmuesin e tyre, ndërsa "Blutë" londinezë janë të gatshëm të bëjnë edhe "çmendurira" financiare për të bërë të tyrin yllin kolumbian. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2013, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori