Atletico e zëvendëson Griezmann me bomberin e Arsenalit
Antonie Griezman u largua zyrtarisht nga Atletico Madrid pas 5 vitesh të sukseshme.

Por skuadra madrilene që tani ka filluar të mendojë pasuesin e francezit, shkruan Albeu.com.

Los Colchoneros tashmë kërkojnë bomberin e Arsenalit Alexandre Lacazette të cilin e kishin kërkuar dhe dy vite më parë, kur ai atherë ishte lojtar Lyon-it.

Lacazette është kthyer në një bomber për Arsenalin. Ai këtë sezon pothuajse ka tundur rrjetën në cdo ndeshje. /albeu.com/

Shtuar më 16/05/2019, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori