Atletico i përgjigjet Barçës dhe Realit (VIDEO)
Atletico Madrid mposht Espanyolin dhe ruan hapin e Barcelonës dhe Real Madrid. Formacioni i Diego Simeones fitoi 2-0 falë golave të Tiago në pjesën e parë dhe Suarez në minutën e 71.

"Los Colchoneros" ndodhen tashmë në kuotën e 17 pikëve, një pikë larg skuadrës së Ancelottit dhe 5 pikë larg Barcelonës kryesuese. /albeu.com/


Shtuar më 19/10/2014, ora 14:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori