Atletico Madrid kalon në avantazh ndaj Marseilles (VIDEO)

Pëlqej
Atletico Madrid ka kaluar në avantazh ndaj Marseilles në "Parc Olympique Lyonnais".

Ai që ka shënuar është sulmuesi francez, Antoine Griezmann në minutën e 21'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 25'-të. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2018, ora 21:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori