E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
Atletico Madrid e pafat ndaj Juventusit (VIDEO)

Atletico Madridi ka qenë shumë pranë golit të epërsi, por goditjet e Diego Costas dhe Antoine Griezmannit nuk e gjeten rrjetën e portës së Juventusit.

Diego Costa ishte shumë pranë golit, por nuk qëlloi portën edhe pse përballë i vetëm me portierin në minutën e 50'.

Vetëm dy minuta më pas, Antoine Griezmann goditi shtyllën. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2019, ora 22:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori