Atletico Madrid fiton derbin iberik ndaj Sportingut (VIDEO)

Pëlqej
Atletico Madrid ka fituar derbin iberik ndaj Sportingut të Lisbonës me rezultatin 2-0 në "Wanda Metropolitano", ndeshje e vlefshme për çerekfinalen e parë të UEFA Europa League.

Të dy golat për madrilenët u shënuan nga: Koke (1') dhe Antoine Griezmann (40').

Kështu Atletico ka fituar me rezultatin e pastër ndaj portugezëve në çerekfinalen e parë të Europa League. /albeu.com/
Shtuar më 05/04/2018, ora 23:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori