Atletico Madrid fiton në minutat e fundit dhe shkon -6 nga Barcelona (VIDEO)
Atletico Madrid ka vuajtur, por ka arritur të fitojë 1-0 në fund në fushën e Eibar-it.

Madrilenët kanë siguruar tri pikët falë një goli të realizuar nga Lemar në minutën e 85-të.

Skuadra e Diego Simeone-s, që mban vendin e dytë në renditjen e La Liga-s, ka shkuar gjashtë pikër larg Barçës kryesuese.

Katalanasit do të kenë mundësinë të kundërpërgjigjen në mbrëmje, kur do të presin në shtëpi Real Sociedad-in. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2019, ora 18:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori