Atletico Madrid interesohet për yllin e Napolit
Atletico Madrid ka shfaqur interes për Lorenzo Insigne. Siç shkruan Il Mattino, klubi i Madridit do të ndjekë përsëri fantazistin Italian edhe pse De Laurentiis nuk dëshiron ta shesë, shkruan Albeu.com.

Edhe kohë më parë Simone kishte shfaqur interes për të afruar futbollistin në skuadrën e tij.

27 vjecari është pjesë e Napolit që prej vitit 2010, ai ka zhvilluar 224 ndeshje në Serina A duke shënuar 56 gola me të kaltrit.

Ndërkohë për Insigne është e interesuar dhe Liverpoli. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2019, ora 13:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori