Atletico Madrid kalon në avantazh ndaj Lokomotiv Moscow (VIDEO)

Atletico Madrid ka kaluar përsëri në avantazh ndaj Lokomotivës së Moscows.

Ai që ka shënuar është mesfushori spanjoll, Saul Niguez në minutën e 47'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 49'-të. /albeu.com/
Shtuar më 15/03/2018, ora 18:08
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori