I vihet tritoli një banese në Durrës
Atletico Madrid mposht bindshëm Juventusin (VIDEO)
Atletico Madrid ka mposhtu sonte Juventusin me rezultatin 2-0 në "Wanda Metropolitano".

Sonte në Madrid ishte një ndeshje shumë e bukur dhe me plot emocione.

Pjesa e parë ishte për Juventusin, duke tentuar që të kalonte në avantazh.

Në të dytën Atletico Madrid kryen detyrat që kishte. Skaudra e Simeones shënon dy gola të shpejtë me anë të Gimenez në minutën e 78' dhe Godin në 83'.

Kështu Atletico Madrid fiton përballjen e parë kundër Juventusit. /albeu.com/
Shtuar më 20/02/2019, ora 22:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori