Atletico nuk ndalet, shënon edhe golin e katërt ndaj Realit (VIDEO)

Pëlqej
Atletico Madrid ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Realit në Tallinn.

Autori i golit është Koke në minutën e 104' duke thelluar rezultatin.

Ndeshja po zhvillohet dhe janë sekondat e fundit të pjesës së parë shtesë. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2018, ora 23:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori