E FUNDIT/ Një plumb në kokë, vdes 26 vjeçari
Atletico-Real, Simeone Jr "tërbon" "Galaktikët"
Kush e ka ndjekur ndeshjen e Kupës së Mbretit mes Atletico Madrid dhe Real Madrid e ka ende në mendje festimin e Diego Pablo Simeones me djalin që kapte topat.

Për këtë arsye tweet-i i djalit të teknikut argjentinas, Gianluca, ka bërë shumë bujë.

"Realthyem....! Forca Atletico". Ky është mesazhi i djaloshit që solli reagime të ashpra nga tifozët e Realit. Postimi u fshi më pas. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2015, ora 11:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori