E FUNDIT/ Super super Kumbulla! Shqiptari realizon supergol me Romën (VIDEO)
Atletiko dhe Chelsea bien dakord për transferimin e Costas
Chelsean ka rënë dakord për transferimi i Diego Costas tek Atletico Madrid.

Sipas raportimeve nga të përditshmet spanjolle, Diego Costa ndodhet ende në Brazil dhe refuzon të rikthehet në Londër për t’iu bashkuar grupit, ndaj dhe Chelsea tashmë se ka zbutur tonet ndaj sulmuesit, duke i dhënë miratimin marrëveshjes që pritet të konkludohet këtë javë, për shifrën e 60 milionë eurove.

28-vjecar pritet të veshë fanellën e Atetleticos që në janar. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2017, ora 15:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori