Atletiko Madrid fiton me Real Sociedad
Pëlqej
Atletico Madrid ka fituar në fushën e Real Sociedad me rezultatin e thellë 4-2. Llorente ka shënuar për vendasit në minutën e 12. Në minutën e 71 ka ardhur dhe kundërpërgjigja me anë të Forlan. Aguero në minutën e 80 shënon golin e avantazhit dhe po ky lojtar shënon dhe golin e tretë dy minuta më vonë. Rivas rihap ndeshjen në minutën e 86 por Simao me penallti në minutën e 90 shënon dhe golin e 4 dhe vulos rezultatin në 4-2.(albeu.com)
Shtuar më 21/11/2010, ora 22:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori