Atletiko Madrid në finale (VIDEO)
Ndeshje me plot tension mes Valencias dhe Atletiko Madrid, ku madrilenët kaluan në finalen e Europa League pas rezultatit të përgjithshëm 2-5.

Një pjesë e parë jo me shumë aksione e cila përfundoi me pa gola 0-0.

Në pjesën e dytë janë miqtë qe kalojnë në epërsi në minutën e 60-të nga Adrian. Në minutën e 78-të kemi një episodë ku Tiago ndëshkohet me karton të kuq.

Ky rezultat mbeti i pa ndryshuar deri në fund, ndërsa kryeqytetasit do të luajnë në finale me fituesin e çiftit Athletiko Bilbao- Sporting i Lisbonës. /albeu.com/
Shtuar më 26/04/2012, ora 23:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori