Atletiko mendon ta gjejë tek United zëvendësuesin e kapitenit Gabi
Pëlqej
Sipas gazetës spanjolle AS, spanjollët e Atleticos po planifikojnë një transferim gjatë afatit kalimtar veror për Herreran.

Por, Atletico po e sheh Herrera si një trashëgimtar afatgjatë të Gabit, pasi ndalimi i transferimeve të iu hiqet në janar.

Megjithatë, Los Lochoneros nuk do ta kenë aspak të lehtë transferimin e Herraras, duke ditur konkurrencën e madhe për shërbimet e tij. Pasi që dhe Barcelona e dëshiron me çdo kusht mesfushorin e Unitedit në skuadër, me trajnerin Ernesto Valverde që njihet si një adhurues i madh i tij. /Albeu.com/
Shtuar më 10/11/2017, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori