Aubameyang del hapur, kërkon rikthimin tek Milan
Pëlqej
Aubameyang ka deklaruar atë që i hap kalimin tek Milan

Aubameyang nuk e ka fshehur dëshirën e tij për tu rikthyer në Milanelo. Sulmuesi i Borussia Dortmundit, sipas Gazzetta dello Sport, tha pas ndeshjes së Kupës Gjermane se është i gatshëmkthehetMilano, përcjell Albeu.com.

Në një video live në Instagram ai iu përgjigj tifozëve të Rossonerëve dhe tha: "Dua të kthehem." /albeu.com/
Shtuar më 13/08/2017, ora 11:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori