Aubameyang shënon për Dortmundin, shikoni supërgolin (VIDEO)
Aubameyang ka shfrytëzuar shpejtësinë e tij për të bërë një kalim të mirë dhe për t’i dhënë erepsinë Dortmundit në 0:1 në udhëtim te Sporting./Albeu.com/
Shtuar më 18/10/2016, ora 21:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori