Aubameyang spektakolar, Arsenal zhbllokon shifrat (VIDEO)
Arsenali ka gjetur golin e parë në ndeshjen kundër Newcastle për 1-0.

Ekipi vendas i është falur golit të Aubameyang që ndërmori një kundërsulm personal dhe bëri gjithçka mirë duke dërguar topin në rrjetë.
Shtuar më 18/01/2021, ora 22:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori