Aurier apelon dënimin e tij, nëse i refuzohet do pranojë Interin
Serge Aurier ka pranuar kushtet personale me Tottenhamin, Juventusin dhe Interin kur ai të largohet nga Paris Saint-Germain, raporton L'Equipe.

PSG dhe Aurier ranë dakord se do të ishte mirë të ndaheshin para sezoni. Por çështjet e tij ligjore vazhdojnë të komplikojë çështjet, përcjell Albeu.com

Aurier ka apeluar kundër dënimit të tij nga një oficer i policisë vitin e kaluar, duke mos e lejuar të shkelë në Angli. Nëse ai do të zgjithë çështjen ligjore ai atëherë do të bashkohet me Totenham dhe nëse jo atëherë do të udhëtojë në Angli. /albeu.com/
Shtuar më 15/08/2017, ora 16:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori