Aurier nuk do të shkojë as tek Inter as Manchester, do të zëvendësojë më të shtrenjtin e historisë
U përfol prej javesh se destinacioni i Aurier do të jetë njeri midis Interit, Manchester United dhe Chelseat. Por mesa duket i asnjerit prej tyre.

Mesfushori dhe klubet PSG - Tottenham kanë arritur një marrveshje prej 25 mln paund. Sipas L'Equipe, mbrojtesi i krahut do të jetë zëvendësuesi i Walker të larguar për tek City për 70 mln euro, përcjell Albeu.com.

Lojtari do të nënshkruajë një kontratë 4 vjeçare dhe do të mbulojë krahun e djathtë të Spursave. / albeu.com /
Shtuar më 22/08/2017, ora 14:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori