Ausilio takon agjendin e Pastores, ja çfarë u tha
Mbrëmë drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, është takuar me agjentin e Javier Pastores.

Marrveshja me Paris Saint Germainin duket e vështirë, por tashmë e një kohë të gjatë kanë qenë të lidhur me mesfushorin argjentinas.

Ausilio ka takuar agjendin e lojtarit, Marcelo Simonian në Milano dhe sipas Sky, por marrëveshja vështirë që do të arrihet, kjo pasi PSG duan vetëm huazimin me obligim blerje./albeu.com/
Shtuar më 16/01/2018, ora 13:36
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori