Femra më e bukur në botë, në krahët e Chicharito Hernandez (FOTO LAJM)

Sarah Kohan është e dashura më fantastike e futbollistit Javier Hernandez. Ajo është mjaft e famshme në Instagram dhe gëzon një popullaritet të madh pasi ka mbi një milion ndjekës.

Sarah Kohan është një top modele 23-vjeçare nga Australia. Ajo u takua me Hernandez në verë pas përfundimit të Kupës së Botës, konkretisht në një nga plazhet e Miamit shkruan Albeu.com.

Pas përfundimit të romancës me aktoren Andrea Duro, Chicharito nuk qëndroi duarkryq por filloi “gjahun” ku nuk doli duar bosh. pwr tu pwrmenduar, hobi i Sarah wshtw sporti, jo futbolli, por basketbolli. /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2018, ora 17:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori