Autogoli më komik që keni parë (VIDEO)

Ka gjithë kohën e duhur për të larguar topin nga zona e tij por mbrojtësi e dërgon atë në portën e tij. Autori i autogolit më komik është Mike Van Dor Hoorn, mbrojtësi i Utrecht, i cili, i trembur nga sulmuesi kundërshtar, i cili shënoi 3 gola në 37 minuta, e çon topin në portën e tij duke habitur të gjithë tifozët e skuadrës së tij dhe duke bërë të qeshin këdo që e pa.

Ndeshja e vlefshme për javën e 30 të Eredivisie u fitua nga AZ Alkmaar me rezultatin 6-0. /albeu.com/

Shtuar më 15/04/2013, ora 10:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori