Nuk i shkojnë studentët, Rama i ulëret rektorëve dhe dekanëve
Avancojnë bisedimet, Balotelli pranë Liverpool-it
Pëlqej
Mario Balotelli dhe Milan, divorci duket shumë pranë. Kanali zyrtar i klubit kuqezi, "Milan Channel" ka njoftuar nisjen zyrtare të tratativave me Liverpoolin për shitjen definitive të sulmuesit italian.

Konfirmimi vjen edhe nga Anglia: "SkySports" raporton se Milani dhe klubi nga "Anfield Road" po diskutojnë detajet e transferimit.

Priten zhvillime të reja në orët në vazhdim. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2014, ora 10:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori