Avancojnë bisedimet mes Juventusit dhe Dortmundit për Emre Can
Borussia e Dortmud nuk ka të ndalur këtë mertkato, pasi siguroi shërbimer e super sulmuesit Haaland, gjermanët synojnë mesfushorin e Juventusit.

Emre Can ka marrë pak minuta këtë sezon me Juventusin e Sarrit dhe lojtari publikusht ka shprehur dëshirën për tu larguar.

Klubet duket se janë afër një marrëveshje e cila mund të fializohet për shumën e 23 milion eurove. /albeu.com/
Shtuar më 27/01/2020, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori